Oddíl aerobiku pro děti

Oddíl se zaměřuje na cvičení aerobiku. Cvičební hodina zahrnuje nácvik základních i složitějších prvků, kondiční cvičení zaměřené na pohybovou a týmovou koordinaci, pro nejmenší jsou připraveny pohybové hry.
Cvičební hodina probíhá po dobu školního roku vždy v pátek od 15:30. Rodiče jsou o všech změnách informováni přes SMS nebo e-mail.
Oddíl aerobiku pro děti přijímá nové členy po celý rok. Členy se mohou stát chlapci a dívky od předškolního věku až do 8. třídy základní školy, tedy od 5 do 14 let.

Oddíl je rozdělen na tři skupiny:
Přípravka - nejmladší děti až do cca 3. třídy základní školy. V přípravce se naučí základní kroky aerobiku, poslouchat rytmus.
Mladší žákyně - žákyně se zaměřují na trénink cvičebních figur, skupinové koordinace a tanečních sestav.                                                                                                                         Starší žákyně - žákyně se zaměřují na rozvíjení pohybových aktivit a nácvik sportovních sestav.

Absolvování přípravky není podmínkou pro postup do skupiny pokročilých. Zařazení cvičenek a cvičenců do skupiny je záležitostí individuálních dovedností a schopností.

Vedení oddílu

Michaela Hloušková