O nás

Účelem a cílem ČOS je zvyšovat tělesnou zdatnost svých členů, organizovat a vykonávat tělovýchovnou, sportovní, kulturní a společenskou činnost a podporovat všestranný rozvoj osobnosti. Programem Sokola je vzájemně provázaný soubor sportovních, pohybových kulturních a společenských aktivit, které se uskutečňují v tělocvičných jednotách v jednotlivých obcích a městech.

Naše tělocvičná jednota poskytuje možnost sportovního vyžití pro všechny, kteří mají rádi aktivní pohyb, cvičí pro zdraví, kondici a radost z pohybu.

Sportovní činnost probíhá v několika oddílech:

• pohybové hry pro nejmenší
  • aerobik pro děti
  • badminton
  • tenis a speedminton
  • turistika a cykloturistika
  • stolní tenis
  • volejbal
  • cvičení pro ženy a dívky

TJ Sokol Habry má k 1. 1. 2021 celkem 87 členů, z toho 46 žactva: 43 žákyň, 3 žáky, 8 dorostenek a 4 dorostence, 29 dospělých: 17 žen, 12 mužů, 6 vyškolených cvičitelů sportovní všestrannosti III. třídy.

Nabízíme možnost cvičení a sportování v sokolovně (19m x 10m, je vybavena hodinami s časomírou a roletami na zastínění oken) a na víceúčelovém hřišti s umělou trávou. Ke sportování v sokolovně je možno využít síť na volejbal a badminton, stůl na stolní tenis a florbalové branky.

Členové TJ Sokol Habry mají využívání sokolovny a víceúčelového hřiště zdarma:

• víceúčelové hřiště - Po - Pá 14:00 - 16:00, 20:00 - 22:00, So - Ne 8:00 - 14:00
  • sokolovna dle rozpisu cvičebních hodin

Ostatní zájemci o sportování